מטבח מעץ – מטבח מלא חיים

עץ הוא אורגניזם חי, נושם ומתפתח. לעץ יש מעגליות חיים משלו, יש לו עבר, יש לו הווה ויש לו עתיד ועץ הוא הבסיס למבנה, השורש החזק של כל התיישבות, כל היאחזות וכל שאיפה להתפתחות ולצמיחה. בני האדם, לאורך שנות היסטוריה רבות מספור, למדו לחיות עם העצים, ליהנות מצילם, לאכול מפריים ולהשתמש בחלקיהם השונים לצרכים של בנייה, של חימום ושל הגנה ולכן אין זה פלא שגם כיום, בעידן טכנולוגי, דיגיטלי וממוחשב מכף רגל ועד ראש, רבים מאוד מאיתנו שואפים לקלאסיות, לפשטות וליופי של ריהוט עשוי עץ מלא, לאווריריות ולריח המיוחד הזה של פריטי נוי מעוצבים מעץ ברזילאי אותנטי שמוחזר בסביבה אקולוגית וירוקה ושלא פגע, כהוא זה, ביער עד או בחורש טבעי.

IMG_3230

המטבח, למשל, שהוא הנשמה של כל בית, המקום החם שבו מכינים את האוכל מחמם הלב, המקום שממנו יוצאים הדברים הכי טעימים, ריחניים ומשמחים, המטבח הוא מקום מצוין לבניה מעץ מלא, כפי שאצלנו, בפאו ברזיל, גלריית העץ הברזילאי המלא הגדולה והמובילה בישראל, יודעים להמליץ לכל לקוחותינו, החדשים והותיקים, כאחד.
העץ המלא מקנה למטבח, בסגנון המטבח האנגלי הקלאסי, מראה מאוד ביתי, מזמין ומפנק, המשרה חום ואהבה, כך שהוא משתלב נפלא באווירה הכללית של המטבח ושל יעדיו ומטרותיו. עץ הוא גם מבודד נפלא של ריחות, של חום ושל קור ואפילו יכול לספוג מים ורטיבות בצורה טובה מבלי להשאיר סימנים ופגמים בציפוי, אין מה להגיד, רהיטי עץ מלא ובכלל, בית שמורכב מעץ איכותי, אותנטי, ברזילאי, הוא בית יפהפה, איכותי ויעיל ביותר לכל סוג משפחה, פעילות, צרכים ואופי.

IMG_6093A

לא רק הבנייה יותר נכונה, איכותית ודקורטיבית כאשר מדובר על עץ מלא, אלא גם התוספות והפריטים הנלווים המשווים למרחב את המראה המושלם יותר, זה שבעטיו כל המתחם מקבל חיות, אופי וצבע משלו. הוספת תמונה ממוסגרת במסגרת עשויה מעץ טבעי מלא באחד מקירות המטבח, ואם ישנו שולחן אוכל, כמובן מעץ מלא, אז תליית תמונת נוף, משפחה או איזשהו אירוע משמח מהעבר, יכולה להפוך את המקום, בכל פעם שמתכנסים לאכול, לשבת, לדבר או לשחק שם, להרבה יותר נעים ומזמין.

מטבח עץ מלא עם שולחן אוכל מהגלריה

כגלריה הדוגלת בידידותיות לסביבה ובמאבק האקולוגי לשמירה ירוקה על הטבע שנמצא סביבנו ומספק לנו כה הרבה אפשרויות, כלים וצרכים, אנו דואגים להשתמש רק בעץ ברזילאי מקורי, איכותי ובעיקר כזה שאינו פוגע ביערות העד ובחורש הטבעי של ברזיל. התוצרת שאנו מייבאים, כמו גם העבודות שאנו מייצרים אצלנו במפעל, עשויות מעץ ממוחזר שנלקח מתוך חוות מסורתיות ובתים ישנים שפורקו ונוצלו למטרות אלו. אצלנו הרהיטים ופריטי הנוי עשויים מעץ מלא ואנו מבטיחים כי כל מקום בו יוצבו ויוצגו יקבל חיים משלו, בין אם מדובר על המטבח, על חדר הילדים, על חדרי השינה, על חדר הישיבות, אפילו בחצר הפרטית, הקטנה והנעימה שלכם, חלקת האלוהים האישית שלכם, אפשר להוסיף פסלים עשויי עץ ברזילאי מלא, ערסל מפנק או מערכת שולחן וכסאות לישיבה על כוס קפה, לארוחת על האש עשירה או סתם לארוחת בוקר בשבת עם הילדים.

מטבח בסגנון כפרי 1

לסיכום, המטבח הוא חדר חשוב ומשמעותי בחיי כל משפחה, בכל העולם, ובמיוחד אצלנו, הישראלים, ולאוכל תפקיד מהותי בתפקוד ובהתפתחות מאוזנת, נכונה ובריאה של הילדים, כך ששילוב של תזונה נכונה, שמחת חיים ומטבח שבנוי מעץ מלא, חי וידידותי לסביבה הוא שילוב מנצח.