לגור בבית ולחיות בטבע

עברתם לבית חלומותיכם, החלטתם לשפץ את הדירה שלכם או שאתם סתם אוהבים לדמיין איך ייראה הבית הבא שלכם, זה שאותו תעצבו בעצמכם ושיהפוך להיות הבית לדוגמא בקרב כל מי שמכיר אתכם ומבין בעיצוב. אין בכלל ספק שחלק מרכזי ומשמעותי בתכנון העיצוב העתידי הזה יכלול גם רהיטים מעץ מלא, ובכלל, שימוש רב באלמנטים של עץ טבעי ואורגני לכלל סביבת הבית והמגורים, מעבר לריהוט הסטנדרטי.

עיצוב פנים לחדר

מהם השיקולים, שצריכים לעמוד לנגד עיניכם, כאשר אתם בוחרים רהיטים מעץ מלא לעיצוב הדירה והבית שלכם? ובכן, השיקולים צריכים להיות גם סביבתיים ואקולוגיים, כך שתצמצמו את טווח הפגיעה הבריאותית והפיזית, העלולה לפגוע בכם, בילדיכם ובאורחים שלכם, הנובעת משימוש בחומרי גלם תעשייתיים ולא טבעיים הפולטים מיני גזים רעילים שונים ושאופן ייצורם מצריך, ומחייב, מריחת חומרים שונים ומשונים שברובם אינם בטיחותיים לאורך שנים, גם כלכליים כמובן ומעל לכל גם שיקולי חזות, נראות ואטרקטיביות.

הכנת שידה מעץ מלא

מכל הבחינות הללו, רהיטים מעץ מלא, טבעי, אורגאני ואותנטי, הם הרהיטים המושלמים לכל בית. הם משתלבים בצורה הומוגנית ודקורטיבית בכל סגנון בנייה, הם נוחים מאוד לעיצוב ולמשחק כאשר הם מיוצרים ביד אמן מומחה המעריך עץ ויודע כיצד להתנהל איתו, הם שורדים זמן רב ללא פגע וללא נזק שאינו בר תיקון ומכיוון שהם אורגניזם חי ונושם, הם יודעים להגן על עצמם ולעזור לנו לעזור להם בתחזוקה שוטפת ובהגנה מפני רטיבות, מזיקים ופגיעות אקולוגיות ואקלימיות למיניהן.

ליטוש חתיכת עץ

רהיטי עץ מלא, כפי שמציין אלי שאנן ,מנהל גלריית "פאו ברזיל", הם ייחודיים, מיוחדים ומספקים מראה יוקרתי, אלגנטי וסופר אטרקטיבי לכל חלל ולכל מתחם בו הם ממוקמים. גם לדירות מודרניות המבוססות על טכנולוגיה, מינימאליזם ופונקציונאליות, תוספת של רהיטים שכאלו יכולה להוסיף מימד של חום, חמימות ונעימות, ולהפוך את המרחב כולו למעניין, מסקרן ומזמין יותר, וזוהי, הרי, מטרתו של כל בית ומטרתה של כל דירה- לעניין, לסקרן, להזמין ולמלא את הרצון לשהות, לנוח, לבלות וליהנות מכל רגע שבו אנו נמצאים בהם.

ספספל או שולחן מעץ מלא

אסור לשכוח גם את הגינה ואת המרפסת, שמספקים את הירוק, האווירה והבריחה הקטנה שלנו לטבע, גם אם אנו נמצאים בלב כרך סואן, הומה אדם ומעושן. אין כמו רהיטים מעץ , בלב סביבה ירוקה ואורגנית, על מנת לספק את האווירה הנכונה, להוסיף לאקזוטיות ולתחושה שאפשר ממש לחוש את הטבע, להירגע ולהפוך לנינוחים ושלווים, לפני עוד מסע סיזיפי שאינו נגמר במציאות המודרנית והמלחיצה שאנו חיים בתוכה.

שולחן על בסיס גזע עץ

כאשר אתם מתכננים עיצוב דירה או שינוי חזותי בבית, נסו לדמיין עצמכם חיים כך, בתוך טבע עד, יושבים על ספות, כורסאות ומחצלות עשויות מעץ ברזילאי מלא, מתבוננים בפריטי נוי מגולפים ביד אמן מעץ ויודעים כי מדובר על עצים ממוחזרים, כך שלא התרחשה שום פגיעה בטבע, ותראו שהנתיב הזה הוא הטוב ביותר עבורכם.

קרדיט על התמונה הראשונה ל- practicalowl