קשרי אדריכלים

קהל אנשי מקצוע יקרים.

אחד היעדים המרכזיים ב "Pau-Brasil" הוא חיזוק שיתוף פעולה וקשרי עבודה עם קהל אנשי המקצוע (אדריכלים, מעצבי פנים וסטייליסטים).אולם התצוגה החדש בגלריה הנו חוויה רב חושית שתעזור לכם וללקוחותיכם להיחשף, להיפתח לעולמות חדשים וסגנונות ברזיליים מקוריים. האולם מעמיד לרשותכם תצוגה עם מגוון יוצא דופן של פריטים ייחודיים, יכולות יצור ותכנון בעזרתם, ניתן ליישם כל תוכנית או רעיון כיד הדמיון והצורך.

הקשר הישיר "Pau-Brasil" עם האומנים והנגריות בברזיל מאפשרים לאנשי המקצוע ולקוחות הגלריה להזמין פרטי עיצוב וריהוט בהתאמה אישית כגון: מסגרות עם דמויות כמחיצות בין חללים, תמונות ועבודות אומנות שונות וכמובן מגוון רהיטים ייחודיים מעץ מלא וממוחזר.

איכות ועמידות העץ מאפשרים תכנון, ייצור ומגוון רחב של רהיטים ייחודיים, החל מפריטים קיימים במידות שונות כגון שידות, שולחנות, ספריות ועוד, דרך ריהוט גן, משטחי עבודה מעץ מלא לבית ולמשרד או כל פרט אחר.

תוכלו להזמין עבור לקוחותיכם גם עבודות נגרות מתקדמות המשלבות שימוש בעץ ה "Peroba" המגיע מפירוקי מבני עץ עתיקים בברזיל, בשילוב טכנולוגיות וחומרים מתקדמים המשמשים לבניית מטבחים וריהוט כגון שידות רחצה, ארונות, חיפויי קירות ודלתות מתריסים לסגירת נישות.ניתן להיעזר ולהתייעץ בצוות הגלריה העומד לרשותכם בכל שעות העבודה. בגלריה קיימים גם שרותי תכנון והדמיה.

אנו ב "Pau-Brasil" מעריכים את עבודתכם, מכירים בתפקידכם החשוב ובמאמצים אשר אתם עושים על מנת לחשוף את לקוחותיכם לאפשרויות המגוונות וקונספט העיצוב הייחודי המוצג בגלריה. נשמח לארח אתכם לסיור והכירות, לשמוע על צורכיכם הספציפיים, לעזור לכם לקדם פרויקטים רלוונטיים ולתגמל אתכם בהתאם.

כמו כן, "Pau-Brasil" מקיימת בגלריה הרצאות לאנשי מקצוע ושליחת עדכונים במייל על הגעת קולקציות חדשות או מבצעים שונים. ניתן להצטרף לרשימת התפוצה של אנשי המקצוע שלנו על ידי שליחת מייל עם בקשה להצטרפות ל info@pau-brasil.co.il

אולם התצוגה שלנו עומד לרשותכם בכל זמן, כולל כיבוד ושתיה, לטובת קיום פגישות עבודה עם לקוחותיכם.
אשמח לקיים עם כל אחד מכם פגישת היכרות אישית.
לתאום צלצלו אלי ישירות: 052-6618699

בברכה
אלי שאנן,
מנכ"ל ומייסד הגלריה.

חני נאור - עיצוב פנים

חגית לוי עיצוב פנים

mir-bru-architects

nomi-qa-interior-design

nurit-zeiri-architect

 

הפריטים באתר הינם טעימה מהמגוון הרחב המצוי בגלריה. כל פריט הינו ייחודי במינו, מגיע במגוון צורות ובהתאמה אישית. בואו לבקר אותנו בגלריה להיכרות עם המגוון הפריטים המלא . דרכי התקשרות והגעה
סיפורם של הרהיטים סיפורם של הרהיטים
הצטרפו למשפחת החברים שלנו בפייסבוק
X

צריך עזרה בעיצוב הבית?

צילום של חדר

תן למעצבי הפנים שלנו לסייע לך. פשוט לצלם את החדר או המרחב ואנו נחזור אליך עם רעיונות יצירתיים. כל זאת ללא עלות מצידך.


צריך עזרה בעיצוב הבית?

התמונה הועלתה בהצלחה, כעת יש למלא את הטופס הבא כדי שנוכל ליצור עמך קשר:

בקשתך נשלחה בהצלחה.

נצור עמך קשר בהקדם,
לחץ כאן בכדי לחזור לאתר