מה לבדוק לפני רכישת רהיט כפרי?

כדי ליהנות מאווירה חמה וטבעית בבית לא חייבים לעבור לכפר אלא ניתן לרכוש רהיטים כפריים איכותיים המעניקים אווירה ייחודית, נעימה ומרגיעה. ריהוט כפרי מיוצר לרוב מעץ מלא ועמיד או מעצים ממוחזרים, הסגנון הכפרי מספק אווירה אותנטית לדיירים ומקרב את הטבע לסביבת המגורים. עם זאת, לפני שממהרים לרכוש רהיט כפרי יש לתת דגש על מספר פרמטרים חשובים כמו עיצוב הרהיט, התאמה לאורח וסגנון החיים, התאמת הרהיט הכפרי לשאר פריטי הריהוט בבית ולסגנון העיצובי של הדירה, אותנטיות הרהיט, שימושיות, עמידות, איכות העץ ומחיר.

אווירה חמימה וביתית

homely

רהיט כפרי נועד להעניק אווירה חמימה וביתית לדיירים, לכן מומלץ לרכוש רהיטים מעץ מלא או מעץ ממוחזר בעיצוב מרהיב וייחודי. חשוב לבחור ריהוט כפרי בהתאם לאורח החיים של בני המשפחה, במיוחד כאשר מחליטים על ריהוט כל הבית בסגנון כפרי. ניתן לרכוש מטבחים כפריים הנחשבים לפופולאריים ביותר בישראל ומיוצרים לרוב מעץ מלא, עם זאת כדי ליהנות ממראה ייחודי ומקורי, יש להעדיף מטבחים כפריים או כל רהיט כפרי אחר המיוצר על ידי בעלי מקצוע מנוסים, בהתאמה אישית לצרכי הלקוח, על פני רכישת רהיטים מייצור סדרתי. לרהיט כפרי המיוצר בעבודת יד יש אופי ואמירה אישית שלא ניתן להתעלם ממנה לכן כל רהיט הוא למעשה פריט אמנותי לכל דבר.

איכות

quality

חשוב לרכוש רהיטים כפריים כמו ארונות, שידות, כונניות, שולחנות, כסאות, סלון או מטבח מעץ מלא רק מאיכות גבוהה. איכות העץ הינה קריטית לעמידות הרהיט לאורך זמן ולמראהו הייחודי והמלהיב. רהיטים כפריים מעץ מלא משתלבים היטב בבית ומעניקים אווירה חמימה וביתית שלא ניתן להתעלם ממנה. כדאי לדעת כי בחנות פאו ברזיל (Pau- Brasil) ניתן לרכוש ריהוט כפרי המיוצר מעץ ה- Peroba, עץ ברזילאי מרהיב ביופיו ובאיכותו. ריהוט ברזילאי נחשב לאותנטי וייחודי ומקור העץ בפירוק מבני עץ ישנים מחוות קפה וסוכר עתיקות וכך שומרים על הטבע כיוון שאין צורך לכרות עצים חדשים ולפגוע בסביבה.

סיפור מאחורי הרהיט

story

יש להדגיש כי לרהיטים כפריים המיוצרים בעבודת יד יש אופי מיוחד ומאחורי כל רהיט יש סיפור מרתק וייחודי. אמנם ניתן לרכוש רהיטים כפריים באחד מאולמות התצוגה של מפעלי הייצור, אך אין תחליף לרהיט כפרי המיוצר בעבודת יד ולפי מסורת ארוכה העוברת מדור לדור, ונמשכת לאורך מאות שנים.

עיצוב בהתאמה אישית

customize

כל אדם מעוניין לעצב את ביתו באופן מקורי וייחודי, לכן כאשר מעוניינים לרכוש רהיטים כפריים כדאי לפנות לחברה המתמחה בייצור ושיווק רהיטים בהתאמה אישית. כדי לעצב את הבית בסגנון כפרי חם ומקורי כדאי לדעת כי ניתן להזמין פריטי ריהוט ועיצוב בסגנון כפרי המותאמים באופן מושלם לצרכי הלקוח, ולפי מאפייני הדירה והסגנון העיצובי הרצוי. ניתן לרכוש רהיטים מקטלוג או לתכנן יחד עם צוות הגלריה לרהיטים פריטי ריהוט בעיצוב מקורי, ובהתאמה לחללי הבית השונים.

אותנטיות

authentic

רהיטים כפריים מספקים אווירה אותנטית בבית כל עוד רוכשים רהיטים המיוצרים בנגריות קטנות השומרות על מסורת ייצור עתיקה. עם זאת, ניתן לרכוש רהיטים כפריים המיוצרים בטכנולוגיות חדשות ומתקדמות כדי להתאים את עיצוב הרהיט לצרכי הלקוח ולהתאימו לסגנון החיים המודרני. כדי לתכנן ולהתאים מטבח כפרי, שידות לחדר הרחצה, ארונות מיוחדים וחיפויי קיר קסומים נהוג לשלב בין טכנולוגיות עתיקות לחדשות, על מנת להתאים את הרהיטים לסביבה רטובה, ולאורח החיים המודרני של הלקוח, ללא פגיעה במראה הטבעי של העץ ותוך שמירה על אותנטיות הרהיט.

שירות וליווי צמוד

reputation

לפני רכישת רהיט כפרי חשוב לבדוק את המקום ממנו מעוניינים לרכוש את הפריט. כדאי לבחור בחנות מקצועית ובעלת מוניטין רב אשר מעניקה שירות אדיב ומקצועי לכל לקוחותיה. כמו כן, כדאי לבדוק את נושא האחריות ומומלץ לבחור בחנות אמינה המציעה ליווי לאורך כל שלבי הרכישה, משלב התכנון וההתאמה האישית, דרך הייצור ועד להתקנת הרהיט בבית הלקוח לשביעות רצונו המלאה.