להעצים את העצים

מה מייחד אותנו, כגלריה לעיצוב ולריהוט הבית, מגלריות ומרשתות עיצוב פנים אחרות? אנחנו גלריית קונספט, גלריית בוטיק, המעמידה לנגד עיניה לא רק את שביעות רצון לקוחותיה ואת ההקפדה על חוויה ייחודית ומיוחדת בכל פעם שנכנסים אליה או אל אתר האינטרנט שלה, אלא שמה דגש רב ועיקרי על עקרון הקיימות, השמירה על הסביבה והאקולוגיה, כך שכל הרהיטים המיובאים, כל אבזרי הנוי וכל פריטי העץ המובחרים, המגיעים היישר מברזיל ומעציה הנדירים והאיכותיים, הם מחומרים ממוחזרים ואינם פוגעים בעצים, בטבע ובמחזור החיים האקולוגי שכה נחוץ לנו ולדורות הבאים.

פאו ברזיל - גלריה עם קונספט

עד שלא מתבוננים ומסתכלים על עיצובי העץ הייחודיים של גלריית פאו ברזיל ומרגישים את האיכות ואת התכונות הנדירות של העצים מהם עשויים הפריטים, לא מבינים עד כמה נעימים, ססגוניים ואיכותיים יכולים להיות פריטי עץ ממוחזר ומעוצב ביד אמן מנוסה, מקצועית ואוהבת. מרבית הפריטים בגלריית פאו ברזיל מוכנים מהעץ הברזילאי המובחר Peroba, שממנו נהגו לבנות חוות, גדרות ומבנים קלאסיים והיסטוריים, וכעת, לאחר פירוקם, הוא עובר תהליכי שחזור, שיפור ומחזור ויכול לחזור ולהוות חומר גלם נפלא לאמני העץ הברזילאיים המעבירים את הפריטים הגמורים והמוכנים ישירות אלינו לגלריה, ומאיתנו אליכם הביתה, למשרד או לכל מקום שתבחרו.

נוף ירוק עם עצים

ריהוט עץ מלא אמיתי, ללא תוספות תעשייתיות או מלאכותיות, מקנה לכל מרחב אווירה אחרת, נושמת יותר, חיה יותר ומרעננת יותר. התחזוקה של פריטי העץ היא פשוטה וכל הפריטים, בין אם מדובר על מדף מעץ מלא, על ערסל גינה, על שולחן אוכל או על מטבח שלם עשוי עץ, יכולים להחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות מבלי להינזק, מבלי לדהות, מבלי לאבד מהזוהר, מהברק ומהרעננות המקורית שבגינה רהיטי עץ הפכו ללהיט אופנתי מבוקש ואל זמני.

דוגמה לרהיט אורגני

גלריית פאו ברזיל, כגלריה הראשונה והמובילה בתחום פריטי עיצוב וריהוט ברזילאיים, גאה לעמוד בחזית המאבק לשמירה על הטבע, על הסביבה ועל מקורות האנרגיה החשובים כל כך להישרדותנו ולהישרדות ילדינו ומבטיחה להמשיך ולתרום את תרומתה, הצנועה, למטרות אלו, תוך כדי, למותר לציין, המשך הקפדה על ייבוא הפריטים האיכותיים והמושלמים ביותר ללקוחות ולצרכנים, המשך החיפוש אחר אלמנטים נוספים היכולים להעשיר כל בית וכל חלל מבחינת עיצוב פנים ודקורציה, והמשך ראיית הלקוח כמרכז ההוויה וכמי שעבורו אנחנו מתאמצים יום יום ושעה שעה כבר שנים ארוכות ונמשיך לעשות, באהבה גדולה, גם בשנים הבאות.

שולחן מעץ ממוחזר

אנו מזמינים אתכם, ואתכן, לבקר אצלנו בגלריה הנמצאת במתחם design center בבני ברק ולגלות עולם שלם של עליזות ברזילאית, שמחת חיים לטינית והרבה מאוד פריטים מרהיבים עשויים עץ, פריטים שעד לפני שנים מעטות אי אפשר היה להעלות על הדעת שניתן לייצרם, להכינם ולא כל שכן להפכם לפריטי נוי המשמשים לעיצוב פנים דקורטיביים. אצלנו תעברו מסע קסום בזמן ובמקום אל יערות העד של ברזיל ואל היופי שאף פעם לא נמאס לראותו, יופי שעכשיו יכול להיות חלק מעולמכם, מביתכם ומחייכם. מעבר לפריטים המוכנים המיובאים ישירות מחרשי עץ מיומנים מברזיל, אנו מספקים גם עבודות עץ בהכנה אישית, המותאמת לכל בקשה, דרישה או צורך מצד הלקוח כך שתמיד אפשר ללמוד להכין משהו חדש והיכולות של העץ להתגמש, להפיק מעצמו דברים חדשים ולהיות שימושי לכל יעד הן יכולות שאפשר רק להתקנא בהן ולהתפעל מהן.

IMG_2480

IMG_2501

IMG_1802

235186p

קרדיט על התמונה השניה: Trinity.